news.walla.co.il
 
דואר קהילה קניות תוכנות תרבות מחשבים ספורט חדשות  ראשי 


ארה"ב: היום יופסקו החיפושים אחר נעדרי סירת הדיג היפנית 11:37  עדכון שוטף

 
 חפש 
  יום חמישי, 15 בפברואר 2001, 12:08

ראו סיקור מלא

אינתיפאדת אל אקצה


סקר מהיר
עוד קצין פלסטיני חוסל בידי צה"ל. מה דעתך על מדיניות החיסולים?
זו בושה וחרפה. מדינה מתוקנת אינה מחסלת אנשים ללא משפט
זו פעולה בעייתית מבחינה מוסרית, אבל במלחמה - כמו במלחמה
זו הדרך הנכונה להילחם בטרור - לקפד את ראש הנחש
זה אמצעי טוב, אבל לא מספיק - צה"ל צריך להיות תקיף יותר
 הצבע 
בארץ

רב"ט יסמין קריסי מובאת למנוחות בבית העלמין באשקלון


נתניהו: מדיניות הויתורים של ממשלת ברק גרמה להסלמה באלימות


תל אביב: טבע מרכזת כ-63% מהמחזור ומושכת את המעו"ף לעלייה קלה


המחבל שביצע את הפיגוע בצומת אזור - הודה במעשיו


מופז החליט לא למנות את מפקד דובדבן למפקד שלדג


התנועה לאיכות השלטון עתרה לבג"ץ נגד "חוק דרעי"


מאות מורים הורשעו בפגיעה בתלמידים בשנה שעברה


חוק דרעי: שריד ופינס יעתרו נגד החלטת יו"ר הכנסת


פלסטיני נהרג בחילופי אש באזור חממות כפר דרום


הפרקליטות: חוות דעתו של רזניק בעניין המשפט החוזר לדרעי חיונית


כתבות נוספות...


"המוות רודף את אשקלון"

חמישה מבין הרוגי הפיגוע, אתמול בצומת אזור, גדלו באשקלון; טקסי הלוויות יתקיימו במשך כל היום; בני משפחתה של ג'ולי ווינר קיבלו את הבשורה על מותה, בצרפת

יום חמישי, 15 בפברואר 2001, 7:33


פיגוע הדריסה באזור. גורל משותף (בוצ'צ'ו)

עוד בכתבה:
ג'ולי רצתה להיות קצינה ונהרגה ביום הראשון לקורס

שמונה משפחות נוספות הצטרפו אתמול למשפחת השכול. ארבעה מבין הרוגי פיגוע האוטובוס, תושבי אשקלון, שניים מקריית מלאכי, אחת מראשון לציון ואחת מירושלים.

אתמול הובאו למנוחות שניים מההרוגים, סמל דוד אילוז, בן 21, וסמ"ר אופיר מגידש, בן 20, שניהם מקריית מלאכי. משפחות ההרוגים ביקשו לערוך לבניהם לוויה משותפת והם נקברו זה לצד זה. אילוז ומגידש התגוררו באותה קומה באותו בית מגורים בעיר והיו חברים טובים. אתמול הם איחרו את ההסעה לצומת קסטינה ולכן לקחו אוטובוס לצומת אזור בתקווה לתפוס אותה שם. סמ"ר אופיר מגידיש שירת בחיל מודיעין והיה אמור להשתחרר מהצבא בעוד פחות משנה. הוא הותיר אחריו אם, אב ושני אחים.

סמל דוד אילוז סיים בהצטיינות את בית הספר התיכון והמשיך את לימודיו כעתודאי בחיל האוויר. הוא שירת כטכנאי אלקטרוניקה. הוא הותיר אחריו הורים ושלוש אחיות.

העיר אשקלון התאבלה אתמול על מות ארבעה מילדיה, סמלת רחל לוי, בת 19, רב"ט אלכסנדר מנביץ, בן 18, סמלת כוכבה פולנסקי, בת 19, ורב"ט יסמין קריסי, בת 18. הארבעה עמדו זה לצד זה כשנהג האוטובוס החליט להוציא לפועל את תוכניתו ולקטוף את חייהם. "המוות רודף את אשקלון", אמרו בעיר.

רחמים לוי, אביה של רחל, הסיע אתמול בבוקר את רחל לתחנה המרכזית, בדרכו לעבודה. כששמע זמן קצר לאחר מכן על הפיגוע, התעורר בו החשש והוא ניסה להתקשר לטלפון הסלולרי שלה. "הברכיים שלי רעדו. התקשרנו למפקד שלה בבסיס ואמרו לנו שהיא לא הגיעה. זו הייתה חרדה איומה", סיפר האב ל"מעריב". רחל התגייסה לצה"ל לפני שנה ועשרה חודשים. היא למדה תיכנות בממר"ם וחתמה על שלוש שנות קבע. רחל הותירה אחריה אב ואם ושתי אחיות. היא תובא היום למנוחות בשעה 16:00 בחלקה הצבאית, בבית העלמין באשקלון.

רב"ט אלכסנדר מנביץ' עלה לישראל מרוסיה לפני שש שנים יחד עם אמו סופיה. הוא למד בפנימיה במגדל העמק ולפני חודש וחצי התגייס לצה"ל. על הפיגוע שמעה האם רק בשעה 12:00 בצהריים, רק לאחר שתחנת הרדיו ברוסית דיווחה עליו. "היא לא ידעה שהוא נמצא בצומת אזור", סיפרה הדודה ילנה. אלכסנדר הותיר אחיו אב ואם. הוא יובא היום למנוחות בשעה 12:30 בחלקה הצבאית בבית העלמין באשקלון.

טניה, אמה של סמלת כוכבה פולנסקי, ידעה כי בתה היתה אמורה להיות אתמול בצומת אזור. כששמעה על הפיגוע ניסתה להתקשר לכוכבה, אך לא הצליחה ליצור עמה קשר. טניה החליטה לנסוע לקצין העיר בניסיון לברר מה עלה בגורל הבת, שם קיבלה את בשורת האיוב. כוכבה שרתה בבסיס מזון בצריפין, היא למדה בבית הספר אורט אפרידר והתכוונה להמשיך בלימודיה לאחר השירות הצבאי. אחיה, אלון, קיבל את הבשורה הקשה במהלך טיול לנגב. כוכבה הותירה אחריה אם ואב ושני אחים. היא תובא היום למנוחות בשעה 14:00 בחלקה הצבאית בבית העלמין באשקלון.


ג'ולי רצתה להיות קצינה ונהרגה ביום הראשון לקורס

חיים, אביה של רב"ט יסמין קריסי, היה בעבודה כששמע על הפיגוע. הוא התקשר מיד לאשתו סמדר והשניים ניסו להשיג את בתם בטלפון הסלולרי. אולם מאמציהם נכשלו. בשעה 12:00 הם קבלו את הבשורה המרה. יסמין קריסי אמורה הייתה לעבור מסלול לקראת קצינת תחזוקה. היא הותירה אחריה הורים, ושני אחים. יסמין תובא היום למנוחות בשעה 11:00, בחלקה הצבאית בבית העלמין באשקלון.

סמלת ג'ולי ויינר, רצתה להיות קצינה בצה"ל. היא עלתה לארץ, לבד מצרפת, בעקבות החלום. אתמול בדרך ליומה הראשון לקורס קצינות, נהרגה. הוריה, שירדו מהארץ לפני עשר שנים, קיבלו את הבשורה מרב העיר נאנט שבצרפת. "נקבור את ג'ולי בישראל ונעשה בעקבותיה, שוב עלייה" סיפר אביה בדמעות. "ג'ולי הייתה ציונית אמיתי, כל כך שמחה להיות בארץ. היא רצתה להיות קצינה. אפילו בדירה שלנו הייתה מסתובבת עם מדים. היא הייתה כל כך גאה בהם", סיפרה שותפתה לדירה. לפני שלושה חודשים עברה ג'ולי לקיבוץ זיקים ובבוקר עוד התנשקה עם הוריה המאמצים, שפרה ונחצ'ה ליאור. משפחתה של ג'ולי עושה ברגעים אלו את דרכה לישראל כדי להשתתף בהלוויית בתם. מועד ההלוויה טרם נקבע.

בני משפחתה של שמחה שיטרית, בת 30 מאשקלון ידעו כי היא הייתה בדרכה לאזור. אתמול אחרי ששמעו על הפיגוע ניסו ליצור עמה קשר, וכשלא הצליחו, החליטו לנסוע למקום ולחפש אותה. ולמרות שלא מצאו את שמחה במקום הפיגוע בחרו בני המשפחה לנסוע למכון הפתולוגי באבו כביר, שם קיבלו את הבשורה המרה. שמחה שיטרית עברה לגור באשקלון לפני חצי שנה עם בעלה מאיר. היא עבדה כמנהלת שירות לקוחות במפעל הנעליים "גלי" בראשון לציון. "היא תכננה להביא ילדים, לא מזמן עברה לבית חדש", סיפר אחיה, אלי. שמחה הותירה אחריה בעל, הורים וששה אחים. היא תובא היום למנוחות בשעה 14:00 בבית העלמין בראשון לציון.


 שלח לחבר 
 גירסה להדפסה 


עמוד ראשי
בחירות
בארץ
פוליטי מדיני
משפט ופלילים
תקשורת
בעולם
מחשוב ואינטרנט
ספורט
תרבות ופנאי
כלכלה ועסקים
מדע וסביבה
בריאות ורפואה
וואלה?!?
מזג אוויר
תמונת היום
צהוב
Copyright © 2001 Walla! Communications LTD. All rights reserved. תנאי שימוש באתר